Sportowe sukcesy st. asp. Małgorzaty Krzyżan na arenie europejskiej

Data publikacji: 10.08.2017

Po medalach na Mistrzostwach Polski Masterów, st. asp. Małgorzata Krzyżan – młodszy wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej,  reprezentowała Polskę na 20. Mistrzostwach Europy Mastersów w Aarhus w Danii, które odbywały się w dniach 27.07- 06.08.2017 roku.

Wśród blisko 4000 uczestników z 34 krajów (nr startowy M. Krzyżan 3300) Małgorzata Krzyżan zdobyła srebrny medal i tytuł V-ce mistrzyni Europy Mastersów w rzucie dyskiem kobiet w kategorii W45, wygrała reprezentantka Niemiec, trzecia była Francuzka. Ponadto nasza koleżanka znalazła się w ścisłym finale i zajęła siódme miejsce w pchnięciu kulą kobiet.

Jak podkreśla st. asp. Małgorzata Krzyżan, sport to jej wieloletnia pasja, a jego uprawianie to antidotum na stres zawodowy. Tutaj w naszej Szkole Policji w Pile są wspaniałe warunki do trenowania wielu dyscyplin, baza sportowa pozwoliła na przygotowanie się do startów w sezonie, a w szczególności do tego najważniejszego w tym roku – 20. Mistrzostw Europy Mastersów.

Źródło: Szkoła Policji w Pile