Zginął policjant z Kostrzyna nad Odrą. Cześć jego pamięci!

Data publikacji: 25.07.2017

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego kolegi, st. sierż. Kamila Nerki, 28-letniego policjanta kostrzyńskiego komisariatu. Funkcjonariusz pozostawił żonę i dwoje dzieci. W tych trudnych dla rodziny chwilach, całe środowisko policyjne łączy się z nimi w bólu.

W niedzielne popołudnie (23 lipca 2017 roku) na drodze wojewódzkiej W132 w miejscowości Dąbroszyn w wypadku drogowym zginął kierowca toyoty - st. sierż. Kamil Nerka – funkcjonariusz Komisariatu Policji w Kostrzynie nad Odrą. Policjant zginał jadąc prywatnym pojazdem. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia będą badać śledczy. Rodzina straciła męża i ojca, a policyjne środowisko sumiennego funkcjonariusza.

St. sierż. Kamil Nerka miał 28 lat. Służbę w szeregach policji rozpoczął w 2013 roku. Po szkoleniu w Pile trafił do Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji. Od czerwca 2015 roku służbę kontynuował w kostrzyńskim komisariacie. Przez kolejne dwa lata pracował w ogniwie patrolowo-interwencyjnym. Od 1 lipca 2017 roku pełnił służbę w referacie kryminalnym. Jego zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych było zauważane przez przełożonych. Mimo krótkiego stażu był policjantem wyróżniającym się ponadprzeciętnymi umiejętnościami.

St. sierż. Kamil Nerka pozostawił żonę i dwoje dzieci – trzyletniego syna i roczną córkę. To ogromna tragedia i strata dla rodziny oraz całego środowiska policyjnego, które w tych trudnych chwilach, łączy się z najbliższymi zmarłego w bólu.

Cześć jego pamięci!

(KWP Gorzów Wlkp.)