Półmaraton pod hasłem Stop Dopalaczom - Zapraszamy!!!

Data publikacji: 13.07.2017

10 września br. w Jarocinie odbędzie się wielka impreza sportowa dla miłośników biegania organizowana przez stowarzyszenie RockRun Jarocin. Półmaraton i bieg na 10 km odbędą się pod hasłem „STOP DOPALACZOM”. Partnerem tego sportowego przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie. Organizatorzy wraz z insp. Krzysztofem Rzepczykiem - Komendantem Powiatowym Policji w Jarocinie zapraszają policjantów z całej Polski, oraz funkcjonariuszy wszystkich służb mundurowych, do udziału w biegu w kategorii „Służb Mundurowych” i włączenie się do akcji profilaktycznej przeciwko dopalaczom. To sportowo – profilaktyczne wydarzenie odbędzie się pod Patronatem Honorowym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Po raz trzeci w Jarocinie w dniu 10 września 2017 r. odbędzie się święto biegania na tak dużą skalę. Zmagania i rywalizacja sportowa w biegach odbędzie się na dwóch trasach 20 kilometrowej i 10 kilometrowej.

Organizatorem imprezy jest stowarzyszenie RockRunJarocin a jednym z partnerów w organizacji półmaratonu jest Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie. W ramach tych dwóch kategorii odbędzie się konkurencja branżowa dla służb mundurowych, w których zwycięzca odbierze puchar: na 20 km fundowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, w kategorii 10 km – fundowany przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

Rock Run Jarocin 2017 odbędzie się, tak jak w roku ubiegłym, pod hasłem „STOP DOPALACZOM”. Hasło to zostanie umieszczone na każdym plastronie z numerem zawodnika. Ta sportowa impreza ma zachęcać nie tylko do aktywnego stylu życia, zdrowej rywalizacji, ale także promować zdrowy tryb życia, bez uzależnień.

Informacje organizatora dla uczestników zawodów http://www.rockrun.pl/

Szczegóły i opis trasy znajdują się na stronie http://www.rockrun.pl/harmonogram/

Termin: 10 września 2017 r. (zapisy do dnia 10 września 2017 r. Wysokość opłaty uzależniony jest od daty rejestracji

Miejsce: Jarocin, stadion przy ul. Sportowej 6 w Jarocinie – obiekt Jarocin-Sport Sp. z o.o.

UWAGA! W przypadku ZAINTERESOWANIA ZAPISEM NA ZAWODY, PROSIMY O KONTAKT NA ADRES MAILOWY: Stowarzyszenie RockRun Jarocin, ul. Szubianki 21, 63-200 Jarocin, tel.: 600 269 623,mail:info@rockrun.pl w zakładce https://plus-timing.pl/zgloszenia/rockrun-jarocin-2016/

Do zobaczenia 10/09/2017 w Jarocinie na starcie!!!