Turniej Tenisa Ziemnego na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach

Data publikacji: 05.06.2017

Zakończył się trwający od dwóch dni na kołobrzeskich kortach turniej tenisa ziemnego na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, w którym uczestniczył szef zachodniopomorskiej Policji. Turniej organizowany był przez Prezydenta Miasta Kołobrzeg i NSZZP województwa zachodniopomorskiego.

Już po raz dziesiąty odbył się Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych, który na stałe wpisany jest w letni kalendarz ważnych wydarzeń zachodniopomorskiej Policji. Cieszy się on ogromnym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Kołobrzegu i regionu, ale i turystów goszczących na zachodniopomorskiej ziemi. Startujący w rozgrywkach walczyli o m.in. o puchar Komendanta Głównego Policji, który osobiście wręczał  zwycięzcom mł. insp. Jacek Cegieła.

W tym roku  wśród uczestników było kilku policjantów, emerytów policyjnych, a także znane osoby z estrady i telewizji m.in. Tomasz Stockinger czy Wojciech Dąbrowski. Impreza objęta była patronatem Komendanta Głównego Policji. Organizatorem był jak co roku Prezydent Miasta Kołobrzeg.

Turniej uświetniła Orkiestra Reprezentacyjna z Komendy Głównej Policji, która dla mieszkańców przeprowadziła pokaz musztry paradnej.

W pierwszym dniu startującym dopisywała pogoda, a zawodnicy zmagali się w rozgrywkach. Po intensywnych zmaganiach zwycięscy uplasowali się następująco:


1 - turniej o puchar przewodniczącego NSZZP

miejsce 1 - Tomasz Stockinger, Barbara Płaźińska
miejsce 2 - Jan Woźniak Aneta, Koczerska
miejsce 3 - Dagmara Kimaszewska, Paweł Zbyszewski
 

2 - turniej o puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg

miejsce 1 - Wojciech Dąbrowski, Paweł Owczarz
miejsce 2 - Jacek Fabisiak, Jacek Chrzanowski
miejsce 3 - Paweł Urbaniak, Marek Zawadzki
 

3- turniej  o puchar Komendanta Głównego Policji

miejsce 1 - Grzegorz Płaziński, Marek Samarcew
miejsce 2 - Stanisław Koczerski, Mirosław Przybylak
miejsce 3 - Wojciech Jurek, Witold Krawczyk


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
 

Źródło: KWP Szczecin