Informacyjny Serwis Policyjny

Bal Charytatywny „Gwiazdka Dzieciom - spełniamy marzenia”

Zamieszczony Data publikacji 16.03.2017

W dniu 18 lutego 2017 roku, w lubelskim Hotelu „Victoria” odbył się Bal Charytatywny „Gwiazdka Dzieciom - spełniamy marzenia” zorganizowany wspólnie przez Lubelską Grupę Wojewódzką IPA, ZT NSZZ Policjantów KWP w Lublinie, Akademię Karate Daniela Iwanka, Lubelską Grupę Triatlonu oraz Hotel „Victoria”. Głównym punktem balu, była aukcja charytatywna, poświęcona choremu dziecku lubelskiego policjanta oraz podopiecznym Domu Dziecka przy ul. Pogodnej w Lublinie.

W imprezie wzięli udział artyści, sportowcy, trenerzy, działacze, dziennikarze i sympatycy sportu. W tym roku gadżetów ofiarowanych przez darczyńców jak zwykle było mnóstwo. Od kalendarza, koszulek reprezentantów Polski w różnych dyscyplinach sportu, futbolówek sygnowanych przez znanych piłkarzy, po policyjne pluszaki i dzieła sztuki. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, ale i dla swoich dzieci również, bo takie fanty też się pojawiły.

Najważniejszymi momentami balu były licytacje, tym razem w rolę prowadzących licytację wcielili się znani lubelscy „celebryci” Tomasz Jasina i Ewa Dados. Jak na prawdziwych profesjonalistów  przystało spisali się rewelacyjnie. Do kupowania gadżetów gorąco zachęcał trzykrotny mistrz świata w karate tradycyjnym - Daniel Iwanek. Oprzeć się im po prostu było nie sposób, a walka o gadżety często była bardzo zacięta i wylicytowano wszystko, co ofiarowano.   

Organizatorzy gorąco zaprosili uczestników na kolejny bal, który odbędzie się za rok, bo jak stwierdzili – nie ma większej radości w życiu niż pomóc innym
w potrzebie.

Wielkie podziękowania dla organizatorów balu tj. kol. Waldemara Dziedzica, Daniela Iwanka, Daniela Sochackiego, Grzegorza Łaty oraz dla Hotelu Victoria w Lublinie i firmy Browary Lubelskie „Perła” SA.

Tekst: Piotr Wójcik

Zdjęcia: Elbrus Studio

Źródło: IPAPolska.pl

 

  • maskotki policyjne
  • uczestnicy balu
  • uczestnicy balu
  • uczestnicy balu
powrót
drukuj