Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu podziękował emerytom

Data publikacji: 24.02.2017

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Tomasz Trawiński uroczyście pożegnał policjantów i pracowników Policji, którzy odchodzą na emeryturę.

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu 22 lutego br., odbyło się uroczyste pożegnanie policjantów oraz pracowników Policji przechodzących na emeryturę. W uroczystości wzięło udział blisko 60 osób opuszczających szeregi wielkopolskiej Policji, służyli oni we wszystkich jednostkach na terenie województwa.

Szef wielkopolskiej Policji nadinsp. Tomasz Trawiński skierował do nich serdeczne podziękowania za wieloletnią służbę, pełne zaangażowanie i poświęcenie w pracy.

Podczas uroczystości wielokrotnie podkreślono, iż nadchodzący czas będzie dla emerytów pełen nowych wyzwań. Po przywitaniu zaproszonych gości nadszedł moment na osobiste gratulacje ze strony przełożonych. Przyszli emeryci zostali obdarowani listem gratulacyjnym oraz drobnym upominkiem.

Na zakończenie Komendant Wojewódzki życzył emerytom samorealizacji i pomyślności w osiąganiu celów na nowym etapie życiowym. Zapewnił zgromadzonych, że drzwi komendy zawsze pozostaną dla nich otwarte. Podkreślił, że opuszczający szeregi podczas wieloletniej służby, wnieśli znaczny wkład na rzecz bezpieczeństwa Wielkopolan.

Do podziękowań i życzeń szefa wielkopolskiej Policji przyłączyli się również obecni na spotkaniu: Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu: insp. Piotr Mąka, insp. Roman Kuster, dotychczasowi przełożeni zaproszonych gości, kapelan KWP w Poznaniu ks. prałat Stefan Komorowski, Prezes Zarządu Wojewódzkiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Jan Zachwiał, Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego podinsp. Andrzej Szary, a także Przewodnicząca Wielkopolskiego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Pracowników Policji Lucyna Jaworska-Wojtas.

Po oficjalnej części spotkania zaproszono gości na wspólne rozmowy przy kawie i poczęstunku, gdzie mogli się ze sobą podzielić swoimi planami na przyszłość.

Źódło: KWP Poznań