Policjant z Grudziądza zajął pierwsze miejsce w Pucharze Polski w Judo

Data publikacji: 20.06.2017

Mł. asp. Krzysztof Wiśniewski z Grudziądzkiej komendy zajął pierwsze miejsce w Pucharze Polski w Judo. Jest to już kolejne osiągnięcie w tej dyscyplinie sportu tego funkcjonariusza.

W Płocku odbył się VI Otwarty Puchar Polski w Judo Masters. Wziął w nim udział również policjant z Grudziądza - mł. asp. Krzysztof Wiśniewski, który na co dzień pełni służbę jako detektyw w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym.

W tym roku nasz kolega był bezkonkurencyjny w swojej kategorii wagowej (100kg+) oraz wiekowej (40-44 lata) i zajął w niej pierwsze miejsce, wygrywając swoje wszystkie walki. Wszyscy uczestnicy na zakończenie odebrali dyplomy i puchary, a zwycięzca zawodów dodatkowo otrzymał samurajski miecz.

Jest to już kolejne osiągniecie grudziądzkiego policjanta w tej dyscyplinie sportu. W październiku ubiegłego roku podczas Mistrzostw Policji w Judo, które odbyły się w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, zajął III miejsce. Również III miejsce zajął podczas ubiegłorocznych Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Judo Masters, które odbyły się w grudniu w Sobótce.

Gratulujemy naszemu koledze i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: KWP Bydgoszcz