Informacyjny Serwis Policyjny

Psycholodzy w KGP

Wydział Psychologów Policyjnych
Biura Kadr, Szkolenia i Obsługi Prawnej
Komendy Głównej Policji
ul. Puławska 148/150
02-624 Warszawa
tel.: 22 60 125 04
fax: 22 60 141 41
e-mail: biurokadr.wpp@policja.gov.pl

Naczelnik Wydziału Psychologów Policyjnych
Izabela Solarska
pok. C302a
tel.: 22 60 125 04

Sekretariat pok. C302
Magdalena Dziewicka
tel.: 22 60 125 04

 

Zespół Opieki Psychologicznej i Psychoedukacji
ul. Puławska 148/150

Koordynator: mł. insp. Agata Niemyjska, radca
pok. C303
tel.: 127 69
kom. 502 627 776
e-mail: agata.niemyjska@policja.gov.pl

Krzysztof Skarzyński
pok. C301
tel.: 125 68
e-mail: krzysztof.skarzynski@policja.gov.pl

Milena Czepiżak
pok. C303
tel. 120 04
e-mail: milena.czepizak@policja.gov.pl

Agnieszka Gutkowska
tel.
e-mail: agnieszka.gutkowska@policja.gov.pl

Zespół Psychologii Zarządzania Zasobami Ludzkimi
ul. Puławska 148/150

Koordynator: Agnieszka Kazanecka
pok. C309
tel. 152 69
kom. 502 627 790
e-mail: agnieszka.kazanecka@policja.gov.pl

Mariola Jurczyk-Makara
pok. C309
tel. 122 89
e-mail: mariola.jurczyk-makara@policja.gov.pl

Konrad Lewandowski
pok. C311
tel. 120 53
e-mail: konrad.lewandowski@policja.gov.pl


Zespół Psychologii Policyjnej Stosowanej
ul. Puławska 148/150 pok. C304

podinsp. Piotr Januszczyk
tel. 131 67
e-mail piotr.januszczyk@policja.gov.pl

powrót
drukuj