Informacyjny Serwis Policyjny

Informacyjny Serwis Policyjny

SuperGlina Wielkopolski wyłoniony!

Zamieszczony Data publikacji 17.05.2016

Tegorocznych laureatów plebiscytu SuperGlina poznaliśmy pod koniec kwietnia br. W drodze głosowania sms-owego wyłoniono pięciu policjantów, których dokonania cieszyły się szczególnym uznaniem wśród internautów oraz czytelników dziennika "Głos Wielkopolski".

Uroczystość uhonorowania zwycięzców odbyła się w Klubie Policyjnym w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Wzorem roku ubiegłego plebiscyt SuperGlina został zorganizowany przez dziennik Głos Wielkopolski oraz Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu przy wsparciu Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego.

W drugiej edycji plebiscytu SuperGlina, o ten nietuzinkowy tytuł rywalizowało 40 policjantek i policjantów. Wszyscy kandydaci zostali wskazani przez mieszkańców Wielkopolski. W większości przypadków, zgłoszenie policjanta do plebiscytu było wyrazem szczególnej wdzięczności za jego postawę i zaangażowanie w działania na rzecz lokalnej społeczności, często wykraczające poza rutynowe czynności służbowe. Celem plebiscytu było przybliżenie sylwetek policjantów, którzy pod wieloma względami wyróżniają się nie tylko w służbie, ale również poza nią.

17 maja br. w Klubie Policyjnym w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste uhonorowanie laureatów. Zwycięzcy odebrali statuetki, nagrody i serdeczne gratulacje z rąk Zastępcy Redaktora Naczelnego Głosu Wielkopolskiego pana Leszka Waligóry, szefa wielkopolskich policjantów insp. Tomasza Trawińskiego oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZP województwa wielkopolskiego podinsp. Andrzeja Szarego. W uroczystości uczestniczyli także przełożeni uhonorowanych policjantów.


Spośród nominowanych do tytułu Super Glina 2015 policjantów i policjantek wyłonionych zostało pięciu laureatów:

1. asp. Robert Moszak z Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie
2. sierż. Łukasz Smoliński z Komisariatu Policji Nowe Miasto w Poznaniu
3. asp. sztab. Łukasz Rupnik z Komendy Powiatowej Policji w Turku
4. asp. sztab. Adam Owczarzak z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie
5. asp. Artur Bąk z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu


Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 

Źródło: KWP Poznań

  • SuperGlina Wielkopolski wyłoniony! #1
  • SuperGlina Wielkopolski wyłoniony! #2
  • SuperGlina Wielkopolski wyłoniony! #3
  • SuperGlina Wielkopolski wyłoniony! #4
  • SuperGlina Wielkopolski wyłoniony! #5
  • SuperGlina Wielkopolski wyłoniony! #6
  • SuperGlina Wielkopolski wyłoniony! #7
  • SuperGlina Wielkopolski wyłoniony! #8
  • SuperGlina Wielkopolski wyłoniony! #9
 
Tagi: plebiscyt
powrót
drukuj