Informacyjny Serwis Policyjny

Życzenia od Komendanta Głównego Policji

Zamieszczony Data publikacji 24.07.2015
Życzenia z okazji Święta Policji dla policjantów i pracowników Policji od generalnego inspektora Krzysztofa Gajewskiego, Komendanta Głównego Policji.

Panie Policjantki,
Panowie Policjanci,
Pracownicy Policji!


Z okazji święta naszej formacji, w imieniu kierownictwa Policji składam podziękowania za Waszą codzienną służbę i pracę. Jesteśmy obecnie największą formacją mundurową w Polsce i stanowi to dla nas nie tylko zaszczyt, ale także zobowiązanie do jeszcze bardziej wytężonej służby i pracy. Nie możemy zapominać o tym, że na zaufanie społeczeństwa pracuje każdy z nas, każdego dnia i o każdej porze.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu w zapobieganie i zwalczanie przestępczości Polacy czują się bezpiecznie w swoim miejscu zamieszkania, Policja zaś cieszy się bardzo dużym zaufaniem społecznym.


Szanowni Państwo!
Gratuluję wszystkim odznaczonym, wyróżnionym i awansowanym. Jestem głęboko przekonany, że w pełni zasłużyliście na docenienie. Życząc wszystkim satysfakcji i zadowolenia z wykonywania obowiązków służbowych, proszę o przekazanie najlepszych życzeń: zdrowia i wytrwałości Waszym Rodzinom i Bliskim, bez których wsparcia codzienna misja zapewniania bezpieczeństwa byłaby znacznie utrudniona.

W tym roku przypada wyjątkowa rocznica. Mija 90 lat, odkąd kobiety pełnią służbę w polskiej Policji. Pragnę przekazać słowa uznania oraz życzenia wszystkim kobietom zatrudnionym w naszej formacji.


Szanowne Panie!
Jesteście integralną, bardzo ważną i potrzebną grupą w naszej formacji. Dziękuję Wam za wzorową służbę, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, a także szczególnie umiejętne godzenie życia zawodowego z rodzinnym.


Życzę wszystkim bezpiecznej i pełnej wyzwań służby!

gen. insp. Krzysztof Gajewski
Komendant Główny Policji

 
powrót
drukuj