Informacyjny Serwis Policyjny

Z BSK do Białegostoku

Zamieszczony Data publikacji 21.04.2015
Komendant Główny Policji na wniosek Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku powołał na stanowisko zastępcy KWP na Podlasiu inspektora Eligiusza Kubickiego, dotychczasowego zastępcę dyrektora Biura Służby Kryminalnej.

Inspektor Eligiusz Kubicki ma 54 lata, w Policji służy od 1992 roku. Od początku związany był z pionem kryminalnym. Pełnił służbę w komórkach zajmujących się przestępczością gospodarczą i dochodzeniowo-śledczą. Od 1999r. roku związany był z Biurem do walki z przestępczością zorganizowaną KGP. Następnie, po utworzeniu Centralnego Biura Śledczego, pełnił w nim służbę na stanowisku wykonawczym, a w 2007 roku został naczelnikiem Wydziału do zwalczania zorganizowanej przestępczości ekonomicznej Zarządu w Białymstoku. Trzy lata później został zastępcą dyrektora Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji, gdzie przez pewien czas pełnił również obowiązki dyrektora biura.

Inspektor Kubicki jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Jest żonaty, ma dwóch synów i córkę oraz troje wnucząt. Jego hobby to turystyka górska i ogrodnictwo.

Tagi: zmiany kadrowe

powrót
drukuj