Sukces wykładowcy słupskiej Szkoły Policji podczas Pucharu Polski

Data publikacji: 14.12.2016

Brązowy medal podczas Pucharu Polski w Karate Kyokushin wywalczył wykładowca słupskiej Szkoły Policji. Silnie obsadzone zawody, z udziałem ponad setki zawodników zostały rozegrane podczas minionego weekendu w Ciechanowie.

W walce o najcenniejsze trofea zmierzyło się ze sobą na matach ponad 150 zawodników z kilkudziesięciu klubów karate w Polsce. Wykładowca słupskiej Szkoły Policji sierż. sztab. Adam Kryszajtys wystartował w kategorii wagowej master do 85 kilogramów. W walce o Puchar Polski zmierzył się z aktualnym mistrzem Europy Dariuszem Cacko, którego tym razem nie udało się pokonać.

Ostatecznie reprezentant Szkoły Policji w Słupsku zajął III miejsce gdyż rozgrywki prowadzone były systemem pucharowym. Sierż. sztab. Adam Kryszajtys na co dzień jest wykładowcą technik interwencji w słupskiej Szkole Policji. W swoim 15-letnim sportowym dorobku posiada już wiele medali, w tym srebrny medal Mistrzostw Policji w Karate z 2009 roku i brązowy medal Mistrzostw Polski w Karate z 2007 roku.

Źródło: Szkoła Policji w Słupsku