Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Pływaniu

Data publikacji: 01.12.2014

29 listopada br. na pływalni Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Pływaniu. Do rywalizacji stanęło 133 zawodników z Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Straży Miejskiej i studentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Najlepszymi zawodnikami mistrzostw zostali studencji WSPol - Paweł Jankowski i Natalia Szczytkol. Najlepszym policjantem mistrzostw okazał się Damian Iwaniuk z OPP KSP Warszawa, a najlepszą policjantką - Katarzyna Kowalczyk, również reprezentująca KSP w Warszawie. W klasyfikacji generalnej jednostek 1 miejsce zajęła KW PSP Łódź, 2 miejsce KW PSP Katowice, a 3 miejsce SG SP Warszawa. W klasyfikacji jednostek Policji kolejność była następująca: 1. WSPol, 2. CBŚ/KWP Katowice, 3. KWP Lublin.

Najlepsi policjanci oraz najlepsze drużyny policyjne zostały nagrodzone pucharami Komendanta Głównego Policji.