Informacyjny Serwis Policyjny

„Policja w służbie pokoju na świecie” - konkurs fotograficzny

Zamieszczony Data publikacji 08.08.2018

W związku ze zbliżającymi się obchodami stulecia utworzenia polskiej Policji Państwowej, Wydział Misji Zagranicznych i Oficerów Łącznikowych Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Policja w służbie pokoju na świecie”.

W konkursie mogą wziąć udział funkcjonariusze, emerytowani funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni Policji, którzy brali udział w misjach zagranicznych, w których brała udział polska Policja.

Do konkursu mogą być zgłaszane fotografie przedstawiające sytuacje związane ze służbą i życiem codziennym polskich policjantów poza granicami państwa. Najlepsze fotografie, wraz z informacją o ich autorze zostaną umieszczone w jubileuszowym kalendarzu, który będzie wydany z okazji stulecia utworzenia polskiej Policji Państwowej.

W ramach konkursu uczestnicy mogą przesłać maksymalnie 5 fotografii, które spełniają następujące minimalne wymagania techniczne:

  • Format pliku: BMP, JPG, JPEG, RAW (lub odpowiedniki)
  • Minimalny rozmiar pliku: 1 MB (im więcej, tym lepiej)
  • Zalecana minimalna rozdzielczość pliku: 240 dpi

Prace konkursowe należy przesyłać na adres email: misyjnewspomnienia@gmail.com do dnia 15 września 2018 r. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej: www.policja.pl

Osoby do kontaktu: podinsp. Mariusz Dziewulski, tel. 22 601 32 85 oraz asp. Arkadiusz Bednarz tel. 22 601 54 49.

(BMWP KGP)

 

Pliki do pobrania

 
Tagi: konkurs
powrót
drukuj