Elbląg: W sobotę maraton, w niedzielę X Bieg Piekarczyka

Data publikacji: 04.06.2018

Elbląscy policjanci nie tylko zabezpieczali patrolami trasę X Biegu Piekarczyka, ale po raz kolejny wystawili także swoją drużynę. W biegu na 10 kilometrów uplasowali się na 5 miejscu spośród 15 startujących drużyn.

W niedzielnych (03.06.2018) zawodach w Elblągu wzięło udział ponad 1000 zawodników z całego kraju. W klasyfikacji indywidualnej 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła kom. Beata Nienadowska – Zastępca Naczelnika Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą. Jej wynik zasługuje na szczególne uznanie, ze względu na to, że w sobotę wzięła udział w VII edycji Maratonu Mazury w Gałkowie k. Mrągowa, gdzie zwyciężyła w swojej kategorii wiekowej.

Policyjną drużynę biegową podczas X Biegu Piekarczyka tworzyli: Tomasz Piaskowski, Beata Nienadowska, Przemysław Kapała, Radosław Rudawski, Radosław Apanowicz, Andrzej Adamowski, Robert Trybuła, Jarosław Wojtowicz, Beata Kuczyńska, Agnieszka Brzozowska, Paweł Lewandowski, Jacek Grzebyk oraz Grzegorz Onyszczuk. Ostatecznie policyjna drużyna uplasowała się na 5 miejscu.

• Uczestnicy X Biegu Piekarczyka
    Uczestnicy X Biegu Piekarczyka

Na całej trasie biegu, dla zapewnienia bezpiecznego przebiegu i porządku podczas imprezy, wystawione zostały patrole ruchu drogowego oraz prewencji. W czasie trwania biegu nie doszło do żadnego niebezpiecznego zdarzenia drogowego.