Rywalizowali w biegu przełajowym o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy

Data publikacji: 12.05.2018

Sierż. szt. Dorota Matuszak z KMP w Bydgoszczy zwyciężyła w kategorii kobiet w „Wojewódzkich Mistrzostwach Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy w Biegu Przełajowym”. Wśród mężczyzn natomiast najlepszy był sierż. Dawid Białek z OPP w Bydgoszczy. W zawodach wzięło udział 42 funkcjonariuszy i pracowników z jednostek Policji kujawsko-pomorskiego garnizonu. Zwycięzcom gratulujemy

Po raz kolejny, zgodnie z preliminarzem organizacji imprez sportowo–rekreacyjnych dla funkcjonariuszy jednostek Policji województwa kujawsko–pomorskiego, wczoraj (11.05.18) odbyły się „Wojewódzkie Mistrzostwa Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy w Biegu Przełajowym”.

Trasa zawodów usytuowana była na terenach leśnych gminy Białe Błota i Lipniki. Bieg rozegrany został na dystansie 10 km dla mężczyzn (2 pętle) oraz 5 km dla kobiet (1 pętla). W zawodach wzięło udział 42 funkcjonariuszy i pracowników z jednostek Policji kujawsko-pomorskiego garnizonu.

W kategorii kobiet zwyciężyła sierż. szt. Dorota Matuszak z KMP w Bydgoszczy. Drugie miejsce zajęła Sylwia Andrzejak z KWP w Bydgoszczy, a trzecie sierż. szt. Anna Borowicz z KMP w Bydgoszczy.

Pierwsze miejsce w rywalizacji mężczyzn zdobył sierż. Dawid Białek  z OPP w Bydgoszczy, który wyprzedził sierż. szt. Macieja Jankiewicza z KWP w Bydgoszczy oraz asp. szt. Roberta Przybylskiego z KMP w Bydgoszczy.

Każdy z uczestników biegu, który ukończył zawody otrzymał okolicznościowy medal, natomiast puchary i statuetki dla zwycięzców oraz nagrody rzeczowe w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy wręczył podinsp. Łukasz Burak Zastępca Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Bydgoszczy.

Zwiycięzcom gratulujemy, a pokonanym życzymy sukcesów w przyszłym roku!