Informacyjny Serwis Policyjny

Konkurs „Praca - pasja - fotografia”

Zamieszczony Data publikacji 11.05.2018

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, z okazji obchodów 100-lecia istnienia Policji, organizuje konkursu fotograficzny o Grand Prix Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Roberta Szewca pn. „Praca - Pasja - Fotografia". Konkurs adresowany jest do wszystkich policjantów i pracowników garnizonu policji lubelskiej.

Wśród policjantów i pracowników naszego garnizonu jest wiele osób zajmujących się fotografowaniem. Mimo, że zajmują się tym amatorsko, ich prace niejednokrotnie wprawiają w zachwyt. Są poniekąd swoistą „kalką” autorów. Odzwierciedlają ich kreatywność, spostrzegawczość i cierpliwość. Dla wszystkich amatorów fotografowania, z okazji obchodów 100-lecia istnienia Policji, Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie organizuje konkursu fotograficzny „ Praca - Pasja - Fotografia.

Prace przesyłać można do 21 września 2018 roku, konkurs o Grand Prix Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Roberta Szewca rozstrzygnięty zostanie 22 października 2018.

Szczegóły i regulamin konkursu dostępny jest na portalu Komunikacji Wewnętrznej. Informacje uzyskać można także w Wydziale Prezydialnym KWP w Lublinie.

(KWP w Lublinie)

  • plakat konkursu
 
Tagi: konkurs
powrót
drukuj