Mistrzostwa Policji w Halowej Piłce Nożnej – Cetniewo 2018

Data publikacji: 17.04.2018

Od 13 do 14 kwietnia w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich - Cetniewo odbywały się Mistrzostwa Policji w Halowej Piłce Nożnej – Cetniewo 2018, w których udział wzięli funkcjonariusze i pracownicy Policji oraz funkcjonariusze: Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej oraz Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Zawody objęte były honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji.

Mistrzostwa Policji w Halowej Piłce Nożnej – Cetniewo 2018 zostały zorganizowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie IPA Region Gdynia, Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku oraz Komendę Powiatowa Policji w Pucku. Turniej został przeprowadzony zgodnie z Harmonogramem wydarzeń sportowo-rekreacyjnych na rok 2018 r. objętych patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji.

W zawodach udział wzięło 200 zawodników, w tym: 150 mężczyzn i 50 kobiet. Ceremonii otwarcia i zamknięcia mistrzostw dokonał insp. Leszek Gurski Komendant Powiatowy Policji w Pucku.

Reprezentacja KWP w Gdańsku ukończyła turniej na miejscu 6. miejscu w kategorii mężczyzn. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej z Bydgoszczy, która w finale pokonała w rzutach karnych reprezentację Komendy Głównej Policji. 3. miejsce zajęła drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji z Opola.

W kategorii kobiet zwycięzcą okazała się reprezentacja KGP, tuż za nią uplasowały się odpowiednio drużyny KWP Łódź oraz reprezentacja Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Źródło: KWP w Gdańsku