Informacyjny Serwis Policyjny

Uroczyste pożegnanie dotychczasowego zastępcy komendanta

Zamieszczony Data publikacji 01.12.2017
Dotychczasowy zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie ds. nadzoru na służbą wspomagającą Pan Włodzimierz Pietroń pożegnał się z policjantami i pracownikami naszego garnizonu. Od dziś będzie nadzorował pracę z zakresu logistyki w Komendzie Stołecznej Policji.

Pan Włodzimierz Pietroń związany był z lubelskim  garnizonem przez cały dotychczasowy okres służby i pracy w policji. Od 1992 roku jako policjant zajmował stanowiska kierownicze, m.in. Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego Policji w Kraśniku, Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji w Kraśniku, Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Świdniku, Naczelnika Wydziału Zaopatrzenia KWP w Lublinie, Komendanta Miejskiego Policji w Lublinie. Od 20 lutego 2012 roku zatrudniony był w korpusie służby cywilnej KWP w Lublinie na stanowisku Naczelnika Wydziału Zaopatrzenia, natomiast  od 27 października 2014 roku na stanowisku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.

 

W minioną środę, w sali konferencyjnej KWP w Lublinie,  odbyło się uoczyste pożegnanie Komendanta Pietronia. Pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego  insp. Robert Szewc zabierając głos dziękował za lata współpracy. Podreślił ogromny profesjonalizm Włodzimierza Pietronia i  jego zaangażowanie  w pracę.  To właśnie za sprawą i zasługą Pana Pietronia Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie  jest jednostką  Policji, w której  rozpoczętych  i prowadzonych jest najwięcej prac inwestycyjnych. 

Pan Włodzmierz Pietroń podczas  pożeganania powrócił pamięcią do pierwszych dni swojej służb i kolejnych jej poszczególnych etapów. Niewątpliwe kolejne i niezmiernie ważne zadania czekają na Pana Pietronia teraz w Komendzie Stołecznej, gdzie właśnie od dziś będzie nadzorował pracę z zakresu logistyki.

                                                                                  

AF/ R.L.R

 
powrót
drukuj