Trzy złote medale Mistrzostw Polski w Kickboxingu dla policjantki z Katowic

Data publikacji: 20.06.2017

Sukcesem zakończył się dla policjantki z Katowic udział w V Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Post. Ewa Bulanda zdobyła 3 złote medale oraz wywalczyła tytuł najlepszej zawodniczki. W karierze policjantki były to kolejno 17, 18 i 19 tytuł Mistrzyni Polski.

W dniach od 16 do 18 czerwca 2017 r. w Nisku odbyły się V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Komendę Miejską Policji w Katowicach reprezentowała post. Ewa Bulanda. W zawodach wzięło udział 133 zawodników i zawodniczek.

Katowicka policjantka startowała w trzech formach walki zdobywając 3 złote medale.

point-fighting ( walka na punkty odbywająca się na specjalnej macie) w walce finałowej kat. - 50kg wygrała w 2 rundzie (13-3) z policjantką z Zielonej Góry Magdaleną Józak.
w rywalizacji K-1 (walka na ringu z kopnięciem na udo oraz kolanem) pokonała w 1 rundzie Elżbietę Srebnicką z Żandarmerii Wojskowej z Krakowa.
w formie kick light ( walka na macie z kopnięciem na udo) również w kat. -50kg zmierzyła się z Magdaleną Józak zdobywając złoto.

Post. Ewa Bulanda zdobyła również tytuł najlepszej zawodniczki mistrzostw. Podczas 11-sto letniej kariery sportowej policjantka wywalczyła kolejno 17, 18 i 19 tytuł Mistrzyni Polski w Kickboxingu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: KWP Katowice